Nie wiem, czy potrafisz Sobie przypomnieć sytuację, podczas której byłeś bardzo efektywny. Pewnie miałeś wtedy na nosie różowe okulary, mówiłeś wszystkim o Swoim pomyśle, może o tym, z czego byłeś po prostu dumny.

Wspaniałe uczucia, prawda? Powiedz mi teraz, dlaczego nie zachowujesz się tak cały czas. Dlaczego cały czas nie jesteś wypełniony energią do realizacji Swoich planów, dlaczego nie zawsze „Ci się chce”? Dlaczego nie zawsze działasz tak samo, genialnie skutecznie?

Co mówisz? Brakowałoby Ci sił? Być może… Ale pamiętasz chyba, jak byłeś ostatnio na wspaniałej imprezie, spotkaniu z przyjaciółmi czy robiłeś coś szalonego? Prawie każdy z nas potrafi się zabawić, znaleźć sobie wkręcającą rozrywkę. A znajomość psychologii połączonej z programowaniem umysłu pozwala nam tak się czuć w innych sytuacjach. Na przykład: podczas tworzenia projektów czy czytania książki.

Nie o tym chciałem pisać… Bo wiesz, że czasami działasz niezwykle efektywnie, doskonale się bawisz, czas leci błyskawicznie. A kiedy indziej… to sam wiesz. Surfujesz po Internecie w poszukiwaniu czegoś, co może się przydać, jednak tak naprawde chcesz tylko zabić czas.

Swoją drogą czas to coś, czego zawsze mamy za mało i chcemy mieć go ciągle więcej. A jak będziesz z nim współpracował, gdy go „zabijesz”? Ciężko, prawda?

Widzisz, zdarza się taka sytuacja: czekasz w światecznej, arcydługiej kolejce do kasy. Słyszysz: „156,50 proszę…”. Starsza pani płacąc wyciąga jeden pieniążek, potem drugi, trzeci… „O przepraszam, wysypało mi się na ladę, jeszcze raz”.

Patrzysz na zegarek, który tyka niemiłosiernie. Wydaje Ci się, że jego wskazówki robią Ci na złość. Prawie dostrzegasz zgryźliwy uśmiech na tarczy. A on robi „tyk”. Kolejne „tyk”. I następne…

Po Twojej głowie krążą myśli: „Hmm… Może zastanowię się, co zroię, gdy wrócę do domu. Co przygotuję na wigilię, później na śniadanie, obiad i kolację świateczną. Już Sobie wyobrażasz, jakie wspaniałe atrakcje czekają Cię na Sylwestra i Nowy Rok. Będziesz balował do białego rana, aż się wino skończy…

Na Twojej twarzy maluje się szczery uśmiech. Myślisz: „Tak! Na pewno minęła już godzina, pewnie teraz moja kolej do kasy… Jak to?! 3 sekundy?!”.

W tym momencie mam zaszczyt zaprosić Cię na kolejne szkolenie Jarosława Siergiejewicza: Zapanuj Nad Swoim Czasem!. To będzie zarówno coś wypróbowanego, jak i coś nowego.

O ile ponad 50% szkolenia to wiedza autorska, a całość przekłada się na praktyczne umiejętności, to szkolenie już zostało przeprowadzone wiele razy. Często dla firm, w formie rozbudowanej. Także w formie otwartej. Ponieważ to wszystko się sprawdza, postanowiliśmy nawiązać współpracę.

Dlatego tym razem mogę zaprosić Cię na specjalną edycję warsztatu na temat zarządzania czasem, która zawiera nową porcję przydatnej wiedzy. Jeszcze więcej doświadczeń autorskich, które przekładają się faktycznie na Twoją efektywność.

Dobrze brzmi? Po zastosowaniu technik i strategii zdobytych podczas najbliższego jednodniowego warsztatu, znajdziesz najprawdopodobniej kilkanaście dodatkowych godzin w tygodniu. Piękne, prawda?

Do zobaczenia,
Michał Toczyski

O autorze

Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

Similar Posts

Pozostaw odpowiedź

required*