Książki z motywacji są wspaniałe… biedni właśnie dzięki nim odkrywają, że „wszystko jest możliwe” i mogą osiągnąć cokolwiek zechcą. Autor zapala ich albo do działania, albo do zapoznania się z kolejną inspirującą publikacją. Aż w końcu taki człowiek mówi sobie: „taak! chcę coś zmienić!”, i co się dzieje?

Przeważnie nic się nie dzieje. Czasami się w coś zaangażuje, na ogół jednak tylko na próbę. Gdy pojawiają się przeciwności rzuci projekt i tyle go widziano w akcji. Czym ten stan rzeczy jest spowodowany? Brakiem wytrwałości. Brakiem wiedzy. Brakiem poczucia sensu i wiary we własne siły.

Później taka osoba znowu wróci do czytania pompujących energię książek, by dowiadywać się, że „życie jest piękne”, „trzeba działać” i „świat biednych różni się od świata bogatych”. Ok, w tych niezwykle głębokich sentencjach zawarłem mnóstwo prawdy, to fakt…

Możesz budować Swoje ego w oparciu o bestsellery mówiąc do siebie przyjemny monolog: „jestem lepszy od innych, bo wiem, że można wszystko”. Możesz jednak postąpić nieco inaczej.

Przezwyciężyć Swoje bariery i przekonania, które Ci w jakikolwiek sposób przeszkadzały. Pozwól życiu przetestować Twoją receptę na sukces. Ono Ci da informację zwrotną i w 100% słuszną odpowiedź.

Jedni tkwią w stercie lektur nie zastanawiając się nawet, czy życie nie różni się trochę od książki. Inni działają, uczą się poprzez praktykę, poznają ludzi i pokonują przeszkadzające mentalne blokady.

Nie chodzi o taką wytrwałość, że montujesz Sobie baterię i udajesz króliczka Duracell, który nie je, nie śpi, a cały czas czuje się dobrze. Zastanów się po prostu nad jedną rzeczą. Co zrobisz, kiedy dowiesz się, jak przenieść Swój biznes na wyższy, przyjemniejszy poziom?

Paradoksalnie większość osób stoi w miejscu, bo się BOI ZMIAN. „A co będzie jak się nie uda? Na pewno się nie uda!”, i umierają ze strachu, bo przecież lepiej zachować status quo.

Paweł Sowa (w zastępstwie Mariusza Szuby) już we wtorek 12 maja odkryje razem z Tobą tajemnice tych barier wewnętrznych, które mogą powstrzymywać Cię przed sukcesem. To bardzo ciekawa osobistość z bagażem cennych doświadczeń, którymi się z Tobą podzieli na najbliższym Alternatywnym Spotkaniu Biznesowym.

http://praktykasukcesu.pl/warszawa/zycie-na-maxa.html

Pragnę Cię jeszcze poinformować, że w Poznaniu także rozpoczynamy serię podobnych prezentacji. A premierowe spotkanie poprowadzi Krzysztof Pauch, który powie Ci o porach roku w biznesie, byś wiedział, jak się do nich przygotować.

http://praktykasukcesu.pl/poznan/pory-roku-w-biznesie.html

Pozdrawiam,
Michał Toczyski

PS Szukamy organizatorów w kolejnych miastach. Jak chciałbyś się tym zająć, to daj mi znać. Pomyśl także o Swoich znajomych, może ktoś ciekawy z nich by się w ten projekt zaangażował.

O autorze

Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

Similar Posts

Pozostaw odpowiedź

required*