jeśli chcesz zwiększyć Swoją efektywność, by mieć więcej czasu na cokolwiek zapragniesz – zabawę, relacje międzyludzkie, biznes – to czytaj dalej.

Nawet, jeśli słyszałeś już wiele o tradycyjnych metodach zarządzania czasem, to ten wpis jest też dla Ciebie.

Napisałem bezpłatny raport (19 stron), dzięki któremu poznasz alternatywne podejście do panowania nad czasem.  Zawiera on wybraną, wyselekcjonowaną wiedzę opartą na własnym doświadczeniu.

Możesz go znaleźć na stronie: Sekrety Panowania Nad Czasem!

O autorze

Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

Similar Posts

Pozostaw odpowiedź

required*