Już 17 – 18 stycznia 2009 mamy Cię zaszczyt zaprosić na pierwsze szkolenie w nowym roku: Etyczna Perswazja.

Piotrek Podgórski, trener, pokaże Ci, że prawdziwa perswazja polega na czymś innym, niż suche przepisywanie regułek, wzorców, stosowania ciągle tych samych, starych technik. Umiejętność przekonywania drugiej osoby wymaga swobodnego, naturalnego używania języka sprzedaży.

Wymaga także pewnej postawy. Myślenia kategoriami wygrany-wygrany, czyli tak, by obie strony wyszły zadowolone ze spotkania czy zawarcia transakcji.

Pamiętaj, że komunikujesz się codziennie i równie często stosujesz pewną manipulację, której nawet nie jesteś świadomy. Inni robią to samo. Warto nauczyć się korzystania z dobrodziejstw strategii etycznej perswazji, bo tę umiejętność będziesz wykorzystywał do końca życia.

Na to nowe szkolenie powstałe z połączenia dwóch innych warsztatów w całość tak, by idealnie się uzupełniały, możesz zapisać się na stronie:

Szkolenie Etyczna Perswazja

P.S. Ważne: cena rośnie, a tylko do 9 stycznia włącznie możesz nabyć Swoje uczestnictwo za… sprawdź na stronie :).

P.P.S. Możesz spotkać się z trenerem w Warszawie na bezpłatnej, dwugodzinnej prezentacji Klucze Do Umysłu.

O autorze

Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

Similar Posts

Pozostaw odpowiedź

required*