Witaj,

przypomnij Sobie stan, w którym jesteś absolutnie wypełniony genialnymi emocjami. Wpadłeś na wspaniały pomysł na biznes, który po prostu musi wypalić! Czujesz całym Sobą, jak napięcie w Tobie wzrasta i już zabierasz się do działania.

Po jakimś czasie wydaje Ci się, że „to nie mogło się udać”. Dochodzą do Twoich uszu głosy znajomych: „co ty sobie myślałeś?!” i podobne… Człowiek Sukcesu różni się od „szarego obywatela” tym, że on wie coś, czego Ty możesz jeszcze nie wiedzieć. Ten stan negatywnych emocji przemija. A zawsze po nim następuje stabilizacja. I jeśli teraz rzucisz tę pracę, polegniesz…

Świat wypełniają po brzegi osoby, które na poczatku zapalają się do działania, a po miesiącu mają „doła” i tłuką wszystko o kant stołu. Jednak Ty możesz być inny. Możesz zrealizować Swoje marzenie. Pod warunkiem, że…

Poznasz Swoje emocje i nauczysz się nimi sterować!

Podczas tego jednodniowego warsztatu przełamiesz ograniczające Cię przekonania: „jestem za młody”, „na to trzeba pieniędzy”, „to niemożliwe”, „do niczego sie nie nadaję”… Ile osób myśli o sobie w tak negatywny sposób? Ile osób nie wierzy w to, czego naprawdę pragną?

Zdecydowanie za wiele.

Dlatego właśnie nauczysz się technik skutecznego działania, motywacji nawet w trudnych chwilach. Ten etap drugi, etap wypalenia, następuje zawsze. Tylko u jednego potrwa miesiac, u innego rok, a u jeszcze innego 3 minuty. A u Ciebie?

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia na szkoleniu!

Michał Toczyski, Sukces PRO

P.S. Piotr Ślęzak przygotował genialne ćwiczenia, które przełamią Twoje wewnętrzne przekonania: „nie da się”. Gdybym Ci teraz powiedział o jednym, Twoje ciało przeszłaby iskierka przerażenia (a może podniecenia?). Jeszcze raz zapraszam!

P.P.S. To nie my Cię motywujemy. Możesz to zrobić Ty sam. Dajemy Ci tylko narzędzia – Ty natomiast zdecydujesz, w jaki sposób zechcesz ich użyć.

O autorze

Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

Similar Posts

Pozostaw odpowiedź

required*