Jak się skutecznie automotywować? Co zrobić, by Ci się CHCIAŁO? Jak efektywnie osiągać Swoje cele? Jak wydłużyć i skrócić czas?

Budzisz się. Przeciągasz… Ale przyjemnie! Zostajesz w łóżku. Budzik? Ustawiasz drzemkę, 9 minut. Kolejnym razem to samo. A później prędko wybiegasz, nie masz czasu na śniadanie i pędzisz.

Inna sytuacja. Wpadłeś na genialny pomysł na biznes! Ale co z realizacją? „Jutro to zrobię…”. „Ale mi się nie chce”. I w tym momencie trzeba postawić sprawę jasno. „Jutro” nie istnieje. Zacznij działać!

 • Czy chcesz się nauczyć skutecznej automotywacji?
 • Czy chcesz działać efektywniej – zrobić więcej w krótszym czasie?
 • Czy chcesz osiągać Swoje cele i marzynia szybciej?
 • Czy chcesz poznać techniki, dzięki którym będziesz czuł entuzjazm wtedy, kiedy go potrzebujesz?
 • Przygotowałem dla Ciebie rozwiązanie. 3 godzinne spotkanie z trenerem NLP na szkoleniu Ponad Wymiar Motywacja. Już w piątek, 5 września. Więcej informacji nt. rejestracji na stronie Klubu Skutecznego NLP >> Motywacja.

  O autorze

  Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

  Similar Posts

  Pozostaw odpowiedź

  required*