„W ciągu 3 godzin dowiesz się, w jaki sposób zwalczać stres, strach, zmieszanie, niepewność, jak zautomatyzować Sobie proces, który zamieni takie stany w stany pożądane typu: motywacja, fascynacja, zaciekawienie, euforia itp. oraz jak sobie samemu budować takie „odpalacze” innych stanów.” (Piotr Podgórski)

Ciekawe, ile miałeś sytuacji, kiedy „nerwy”, „stres”, „strach” itp, przeszkodziły Ci osiągnąć to, czego pragnąłeś?

Jak często masz odczucie takiego zmieszania, że nie wiesz, co robić?

Ile razy pomyślałeś sobie, że gdybyś miał więcej „czegoś”, to na pewno byś mógł „tego” dokonać?

A może jest sposób, żeby wszystkie te chwile zamieniać w stan fascynacji, motywacji, pożądania, ciekawości, euforii lub inny dowolny stan jakiego potrzebujesz?

Jeżeli chcesz się przekonać, jak łatwo pokonać Siebie tak, aby stres, strach, nerwy, zmieszanie i inne niewygodne stany pracowały na Twój sukces, to przyjdź w piątek 12 września na piąte spotkanie Klubu Skutecznego NLP o 18:00. Przez 3 godziny dowiesz się, co jeszcze możesz osiągnąć i jak łatwo.

A teraz się zarejestruj i koniecznie przyjdź. Klub Skutecznego NLP

O autorze

Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

Similar Posts

1 comments

Pozostaw odpowiedź

required*