Spotkałem się ze Sławkiem Bieńkowskim, tym, który przeprowadził 3 godzinną pogadankę Tajniki Biznesu. Rozmawialiśmy na temat najbliższej konferencji Czas Biznesu. I przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie.

Przedsiębiorczość. Czyli cechy biznesmena, człowieka sukcesu, definicja przedsiębiorczości i cały temat zamknięty w kilkunastu minutach. Koniecznie obejrzyj.

Szkolenie: Prawdziwy Biznes
(w ofercie zamieściłem informacje, które możesz od teraz zastosować we własnej firmie)

O autorze

Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

Similar Posts

Pozostaw odpowiedź

required*