Komunikacja niewerbalna, negocjacje, załatwianie spraw w urzędach, strategia rozwoju i tysiąc innych rzeczy, którymi przedsiębiorca zajmuje się właściwie na co dzień. Tysiąc spraw, w których powinien posiadać doświadczenie.

Jeśli masz DOŚĆ nauki przedsiębiorczości od teoretyków, to serdecznie zapraszam na wtorkowe spotkanie ze Sławomirem Bieńkowskim!

Nie podręcznikowa wiedza…

Podczas tego wykładu szczególnie skupiamy się na frazie “praktyczna wiedza“. To oznacza wiedzę, którą możesz zastosować w życiu, sprawdzić, jak działa w Twoim przypadku i możesz to zrobić od dzisiaj. Dosłownie.

Poprowadzi go mgr Sławomir Bieńkowski, właściciel firmy DiP – Doradztwo i Pośrednictwo. Ma ogromne doświadczenie w swojej branży i interesujące referencje. Przeprowadził w swojej karierze szkolenia dla kadry menadżerskiej spółek giełdowych. Uczył także menedżerów firmy zatrudniającej 4000 pracowników.

Opracował strategię rozwoju miast i gmin, biznes plany przedsięwzięć gospodarczych, plany finansowe i operacyjne. Jest członkiem zarządu kadry kierowaniczej kilku organizacji przedsiębiorstw, takich jak: Biuro Handlu Zagranicznego REMEX, KOMPASS POLAND, czy BEMA sp. z o.o.

Na swoich wykładach uczy praktycznego podejścia do zarządzania, komunikacji, negocjacji, a także, ogólniej, przedsiębiorczości. To niebywała okazja do poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych, wartościowych kontaktów. Warto nadmienić, że uczestniczą w tym wykładzie przedsiębiorcy, którzy już zaczęli działać i mają pewne osiągnięcia.

Na wykładzie dowiesz się także

Będziemy się uczyć wielu rzeczy, które nam się przedadzą, chociażby:

“jak załatwić sprawę w urzędzie (!) wtedy, kiedy on nie funkcjonuje”

Czyli przydatne sprawy dotyczące psychologii, które możemy wykorzystac na codzień :) .

Dla kogo?

Właściwie, to każdy z nas jest przedsiebiorcą. Albo inaczej… powinien być. Przedsiębiorca to po prostu osoba aktywna, która umie sobie poradzić w życiu. Umie poradzić sobie także z własnym portfelem, finansami. Ten wykład przyda się każdemu z nas, Sławomir Bieńkowski wskaże nam prawdy, z którymi stykami się na każdym kroku, a ich nie zauważamy.

Czym jest przedsiębiorczość?

“Przedsiębiorczość to determinacja i konsekwencja w działaniu występujące łącznie.”
“Przedsiębiorczość jest na tyle prosta i oczywista, że większość ludzi nie potrafi jej zauważyć.”
(S. Bieńkowski)

Co możesz zrobić już teraz?

Przygotuj Sobie pytania, które chcesz zadać w czasie wykładu. Jak postępować w określonych sytuacjach? M.in. tym będziemy się zajmować.

Zapisz się na spotkanie: Praktyczna Przedsiębiorczość >>

Widzimy się we wtorek,
Michał Toczyski

O autorze

Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

Similar Posts

Pozostaw odpowiedź

required*