Wyobraź Sobie, jakby wyglądało Twoje życie, gdybyś znalazł kilkanaście dodatkowych godzin w tygodniu? Mogę w tym momencie malować Ci jakieś cudowne i wspaniałe (i w ogóle „wow!”) obrazy w umyśle, jak to wiele osób robi na moim miejscu. Tyle, że od tego jesteś Ty sam.

Jak to – znaleźć czas? Pójdziesz na dobre szkolenie z zarządzania czasem, by mieć kilka godzin więcej na ćwiczenie palców… pilotem od telewizora. Czy może przeczytasz dzięki temu więcej kolorowych magazynów i gazet, by zobaczyć „pełen” światopogląd i być na bieżąco.

Czy w takim wypadku potrzebujesz więcej czasu? A może w ogóle niepotrzebne jest Ci takie szkolenie. Po co? Żebyś zachodził w głowę i zastanawiał się, jak „zabić” kolejne godziny, które doszły do Twojego życiorysu?

A może jednak Cię nie doceniałem? Powiesz: jakbym miał więcej czasu, to bym go jakoś zainwestował, bym mógł zająć się zaległymi projektami, biznes szedłby mi lepiej, osiągnąłbym wszystko co zechcę i stałbym się miliarderem w trzy miesiące (gratuluję ambicji).

Kiedy sam poznałem tylko małą część tych technik, w jakich specjalizuje się Jarosław Siergiejewicz, stała się rzecz niezwykła. Nie chodzi o to, że skakałem z radości… po prostu nie byłem przygotowany. Najzwyczajniej w świecie nie wiedziałem, co zrobić z tym dodatkowym czasem!

Wyobrażasz to Sobie? To może trochę tak, jak ktoś wygrał w totka. Jeśli nie umie zarządzać finansami (gdyby umiał, to by nie grał), popadnie w jeszcze większe długi, niż był przed tym „szczęśliwym” dniem. Przecież nowy dom i samochody trzeba spłacać!

Tylko niektórzy dojrzewają . Jarosław Siergiejewicz już na najbliższym szkoleniu Zapanuj Nad Swoim Czasem! pokaże Ci, jak wygospodarować kolejne godziny w tygodniu w przyjemny sposób i jak z nich efektywnie skorzystać.

Warsztat praktycznych umiejętności odbędzie się już po raz kolejny, tym razem wzbogacony o nowe informacje i doświadczenia trenera. Sądzę, że warto, byś przyswoił Sobie treść poniższej strony:

Zapanuj Nad Swoim Czasem!
Szkolenie z alternatywnego zarządzania czasem. Warszawa.

PS Jeśli termin Ci nie pasuje, to szczerze proponuję: przełóż to, co ustaliłeś. Odkładając na później zdobycie tych umiejętności sprawnej organizacji czasu po prostu tracisz Swoje bezcenne minuty, godziny, dni, które juz nie wrócą…

O autorze

Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

Similar Posts

Pozostaw odpowiedź

required*