Niezwykle cenię sobie ludzi prowadzących wiarygodne firmy hostingowe, na których usługach można polegać. Nawiązałem współpracę z providerem Niebieski.net i uzyskałem niezwykle atrakcyjną propozycję dla Czytelników mojego przedsiębiorczego bloga. Otrzymasz podstawowy pakiet hostingu na Swoją stronę WWW niemal za darmo, a dokładniej za 10 groszy brutto… Na całe 6 miesięcy.

A gdy postanowisz przedłużyć korzystanie z ich serwera, otrzymasz bonusy, które zapewne wykorzystasz w Swojej firmie: bezpłatna domena .pl i 300 złotych na reklamę w Google AdWords. Propozycja jest ważna tylko do 10 października. Aby z niej skorzystać, podczas składania zamówienia skorzystaj z kuponu rabatowego: PLATINUMGROUP-PRO-ZA10GR

Więcej informacji na stronie Platinum Group Hosting.

O autorze

Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

Similar Posts

Pozostaw odpowiedź

required*