Doskonale wiesz, że postawa człowieka biznesu wymaga wielu cech i umiejętności. Niektóre z nich łatwo zdobyć, inne trudniej. Za przedsiebiorcę uważamy osobę entuzjastyczną, pewną siebie, odpowiedzialną, zorganizowaną, przedsiębiorczą etc…

Całość możesz wypisać samemu. Piszę do Ciebie po to, by uświadomić Ci, jak ważne jest dla Ciebie poznanie pewnej ważnej cechy i wyrobienie w Sobie odpowiedniego nawyku. Pozwala on wyprzedzać konkurencję, działać efektywniej, lepiej zagospodarować czas.

Da Ci on więcej klientów, współpracowników, partnerów w interesach. Zanim wyjawię Ci, o co chodzi, potrzymam Cię w niepewności.

Być może rozmawiałeś z właścicielami dochodowych firm. Czuję, że zastanawiałeś się już nie raz, co zadecydowało o sukcesie tych osób.

Wiele czynników. Jeden z fundamentalnych poznasz w ciagu minuty. Prawdopodobnie przeszedł Ci koło uszu, natomiast nie jestem pewien, czy wziąłeś to Sobie do serca.

Sekret Przedsiębiorczości

Po pierwsze: Te osoby ZACZĘŁY DZIAŁAĆ.

Po drugie: Zrobiły to od razu. (!)

Po trzecie: Bez długiego zastanawiania się. Swój sukces zawdzięczają działaniu, a nie tylko marzeniu i zastanawianiu się „jak by to było fajnie, gdyby…”.

To tylko fragment tego sekretu. Bo, widzisz, wszystko składa się na pewien proces. Proces podejmowania szybkich i prawidłowych decyzji. Wyborów.

Zastanów się, ile razy nie zdecydowałeś się od razu, a w przyszłości tego żałowałeś?

Pomyśl, dopóki nie zaczniesz działać, nie zrobisz czegoś, to nawet nie masz pojęcia, jak by to się udało. Kiedy weźmiesz się do roboty, to jesteś bogatszy o doświadczenia.

Przygotowałem dla Ciebie wypełniony praktycznymi wskazówkami tekst. Możesz je stosować od dzisiaj.

Dowiesz się:

1/ Jak zabezpieczyć firmę przed negatywnymi skutkami zmian?
2/ Co stanowi najsłabsze ogniwo Twojej firmy?
3/ W czym możesz być lepszy od konkurencji?
4/ Jakie cechy personalne pozwolą Ci na szybszy rozwój biznesu?
5/ Jak brzmi największy sekret zarządzania czasem, którego nikt nie chce znać?
6/ Na czym należy się skupić podczas rozwoju przedsiębiorstwa?

To wszystko wyczytasz na stronie Czas Biznesu.

Konferencja Czas Biznesu

Praktyczna Przedsiębiorczość + Organizacja Czasu

Seria ciekawych i merytorycznych wykładów poprowadzonych w unikalny sposób, które poszerzą Twoje horyzonty. I rozwiną Twoją firmę. Jeśli Ty na to pozwolisz.

Konferencja DROŻEJE każdego dnia o 10 złotych. Dlatego zdecyduj się teraz na uczestnictwo. W przyszłości takie szkolenia będą powtarzane… Ich cena wyniesie kilkukrotność dzisiejszej.

Nawet nie licząc tego, że już w weekend otrzymasz wiedzę, która przyspieszy Twój rozwój, zwiększy zyski i da Ci więcej czasu. To Ci się najnormalniej opłaci. Tylko wtedy, kiedy Ty na to pozwolisz.

Konferencja Czas Biznesu

O autorze

Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

Similar Posts

Pozostaw odpowiedź

required*