W Swoim codziennym życiu, w pracy, w domu pewnie pragniesz czegoś więcej. Więcej radości, zadowolenia, realizacji, szczęścia, jeszcze większych pieniędzy…

Być może prowadzisz własny biznes i chcesz go rozwinąć do gigantycznych rozmiarów.

Doskonale wiesz, że potrzebujesz do tego pewnych zasobów. I tak, jak wczoraj na swoim krótkim odczycie zapytałem ludzi (było pewnie koło 50 os.), czego potrzebują, by ich firma działała, uzyskałem różne odpowiedzi.

Wiedza, doświadczenie, pieniądze, znajomości… Pójdźmy dalej. Co Ci jest potrzebne, by zdobyć te zasoby?

Tak. Chodzi mi o CZAS.

Mając czas, zdobędziesz wiedzę. Przekujesz ją w doświadczenie. Zrobisz pieniądze. Nawiążesz znajomości.

Już dostrzegasz, jak bardzo to jest dzisiaj ważne dla Ciebie?

Dlatego zainteresuj się informacjami na tej stronie:
http://sukcespro.pl/szkolenia/zapanuj-nad-czasem.html

Pozdrawiam,
Michał Toczyski :: Sukces PRO

P.S. To właśnie czas pozwoli Ci na zdobycie czegokolwiek innego. Dlatego najbardziej potrzebujesz teraz umiejętności „wydłużenia doby”, czyż nie? A później będziesz korzystał z nich przez całe Swe życie.

http://sukcespro.pl/szkolenia/zapanuj-nad-czasem.html

O autorze

Michał Toczyski(http://www.scorise.com/) - Założyciel agencji marketingu internetowego Scorise, a obecnie prezes zarządu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie jej rozwojem, jakością wypracowywanych rozwiązań i kontakt z kluczowymi Klientami agencji. W biznesie od 2008 roku, kiedy to uruchomił firmę w branży szkoleń biznesowych (Sukces PRO) współpracując z 55 trenerami z różnych obszarów. Na bazie doświadczenia zdobytego przy promocji licznych usług szkoleniowych w 2010 roku zaczął prowadzić agencję marketingową Platinum Group, która w 2012 roku uległa rebrandingowi na Scorise (czyli „wzrost wyników”). Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Napisał ponad 450 artykułów na tematy związane z zarządzaniem marketingiem, przedsiębiorstwem, komunikacją. Perfekcjonista i pragmatyk wierzący, że w marketingu zarówno kreatywne, jak i sprawne i procesowe podejście pozwala tworzyć wyróżniające się rozwiązania przynoszące efekty biznesowe.

Similar Posts

Pozostaw odpowiedź

required*